abduction_by_elsoria-d5f94al

Dünyadışı Temasları

 

Aşağıdakiler en genel olarak bildirilen kaçırılma deneyimi tiplerinden kısa tanımlardır:

1- LUSİD (AÇIK) RÜYA:

Bu, kişinin bilinçaltı tarafından içsel olarak üretilen lusid bir rüya deneyimidir. Herhangi bir seviyede İnsan/dünyadışı etkileşimi yoktur. Genellikle doğasında gösterişlidir ve mantıklı bir ilerleyişten yoksundur.

2 – TEKNO/TELEPATİK – LUSİD RÜYA:

Bu, dışsal güçler tarafından içsel olarak üretilen lusid bir rüya deneyimidir. Dünyadışı kaynaklıdır ve süjenin bilinçaltına teknolojik olarak güçlendirilmiş psişik, zorla giriş (tecavüz) ile gerçekleştirilir. Kişi ayrışma veya normal rüyanın çöküşünü bildirir ve senaryoya veya mesaja belli idealleri veya inançları güçlendiren şeyler eklenmiştir. Eğer kiş hemen bunun ardından uyanırsa, tavanda parlayan yaklaşık 60 – 90 santim çapında beyazımsı enerji çemberi bildirir, aynı enerjinin bir şaftı yavaşça çembere geri çekilmektedir. Bu şaft yaklaşık 7.5 – 15 santim çapındadır ve 75 – 120 santim uzunluğundadır.

3 – PSİ/BİO ENERJİ ALANININ ÇIKARILMASI:

Bu deneyim, kişinin bedeninden bilinç enerjisi alanının çekip çıkarılmasını kapsar. Doğal olarak gerçekleşen Beden Dışı Deneyim ile karıştırılmamalıdır, çünkü ayrılık dışsal olarak yapılmıştır. Teknoloji, beyaz veya mavimsi – beyaz renkli çıkartma/sökme ışın demetinin kullanılmasını içerir. Kişiler bu ışın demetinin bedenlerine derin bir şekilde nüfuz ettiğinin hissini tanımlar, sonra karşı konulamaz veya çekici bir kuvvetin hissini duyumsarlar. Çıkarılan enerji alanı kohezyonu (uyum, bağlılık) sürdürür ve büyük ölçüde güçlenmiş bir seviyede uyarıcıyı algılama kapasitesine sahiptir. Algılama 360 derece görüşü ve moleküler, hatta atomik seviyede duyusal geri beslemeyi kapsar. Deneyimlerin biyo – alanın insansı bedene yeniden sokulması ve iletişimler etrafında odaklandığı görülüyor. Bazı durumlarda ciddi zaman hafıza kaybının olduğu tip budur. Süjenin beyni fiziksel olarak mevcut olmadığından, anılar kaydedilmez. Süjenin biyo – alanında, bazı enerji hafızası matriksi türünde olayların anılarının tutulabildiği gölge hafıza etkisinin olduğu görülüyor. Bu sürecin tam olarak anlaşılması, eğitimde ve öğrenme teknolojilerinde atılıma neden olabilir.

4 – FİZİKSEL KAÇIRILMA:

Bu, kişinin kendi ortamından, dünyadışı varlığın ortamına fiziksel olarak götürülmesidir. Kişi önce her iki yerde olası yaralanmayı önlemek için sakinleştirilir. Bu kaçırılmalar çok katı ordu – benzeri bir protokolü takip eder. Kaçırılanlar küçük bir uzay aracı ile ışınlanarak veya direkt transfer ile taşınır. Direkt transfer, hiper – boyutlu bir tünel kullanır. Geniş parlak beyaz bir enerji kapısı gibi görünür. Kişi kapıdan geçer ve hemen geminin içinde olur. Ayrıca katı nesnelerde nükleer itici kuvvetlerin hükümsüz kılındığı bildirildi. Bu, süjenin katı nesnelerden fiziksel olarak geçmesini sağlar. Gemide olduğunda, kişi çeşitli fiziksel testlere ve prosedürlere tabi tutulur. Asıl saldırı genetik deneyler alanındadır. Sperm ve yumurtalıkların çıkarılmasının bildirilmesi oldukça geneldir. Bu prosedürler gerçekleştirildikten sonra, süje kendi orijinal ortamına zarar görmeden geri götürülür. Sonra süjenin bilinçaltına perdelenmiş anılar sokulur. Bu, kaçırılan tarafından hatırlanan realiteyi hafifçe değiştirir, ancak olayı tamamen silmez.

5 – GEÇMİŞ YAŞAMI HATIRLAMA:

Bu deneyimler en az bildirilenlerdir ve içerikleri bakımından en ilginç olanlardır. Bir dünyadışı yaşam formu deneyimindeki olayları temsil ettikleri görülüyor. Süjeler bir yeraltı askeri tesisini anlatıyorlar, bazen Mars’ta, Ay’da ve hatta Dünyanın okyanuslarının altındaki tesislerde. Bir uzay gemisinde veya diğer dünyadışı ortamlarda bulunma anıları da hatırlanıyor. Çok ilginç olan şey, kişinin bunun Dünya insanı perspektifinden değil, dünyadışı varlığın perspektifinden görmesidir. Bu, iki adet çok ilginç olasılığı öne sürüyor.

Telapatik iletişim sırasında bazı anılar bilinçaltına transfer ediliyor. Kişi kendi gerçek geçmiş yaşam anılarını hatırlıyor. Bu ikinci olasılık birçok spekülasyona kapı açıyor. Kaçırılma fenomeninin bir kısmının, çok büyük ve saklı bir keşif operasyonu olabileceğini öne sürüyor. Ayrıca, bu, Grilerin bu yaptıklarını yapmaya hakları olduğunu söylemelerinin nedenini açıklayabilir. Eğer kaçırılanlar, dünyadışı ortamından Dünyaya transfer edilen ruhlar ise, o zaman teknik olarak kaçırılan insan varlıklar değil, gönüllü dünyadışı varlıklardır.

Kaynak:  ufotv.com

 

 

Hakkında Çiğdem Sarıgül

1969 yılında Almanya' da doğdum. 1996 senesinden beri Antalya' da özel bir hava yolu şirketinde çalışıyorum. Kendimi bildim bileli bu evrendeki gerçek rolümüzü, gerçekten nereden geldiğimizi, nereye gideceğimizi araştırmaya çalışıyorum. : )

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

x

Check Also

dulce-base

DULCE ÜSSÜ

    ABD hükümetine ait yeraltında birçok tünel ve yer altı tesisleri bulunmaktadır. Bunlar ...